O nas

Nasz prywatny gabinet to miejsce o wieloletniej tradycji, gdzie jakość i nowoczesne standardy leczenia terapią awersyjną są priorytetem.

Nasz gabinet kieruje się poprawą zdrowia osoby uzależnionej poprzez zastosowanie terapii awersyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci mieli gwarancję wykonywania zabiegów jedynie przez osoby wykwalifikowane i doświadczone, pracujące na nowoczesnym sprzęcie, sterylnych narzędziach i według ustalonych procedur bezpieczeństwa popartych aktualnymi rekomendacjami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Nasi lekarze stale się rozwijają i doskonalą zawodowo. W swoją praktykę medyczną wprowadzają skuteczne rozwiązania terapeutyczne. Przykładem często stosowanych przez nas działań jest wszywka alkoholowa Esperal, zaliczana do farmakologicznych metod awersyjnych. Włącza się ją w celu wywołania u Pacjenta niechęci do napojów procentowych poprzez znajomość lub doświadczenie negatywnych objawów.

Co sprawia, że zapewniamy najwyższy standard leczenia?

Nasi Pacjenci przyjmowani są w perfekcyjnie wyposażonych gabinetach przez wykwalifikowanych lekarzy. Szczególną uwagę zwracamy na zapewnienie sterylności i higieny zabiegów, a także zapewnienie Pacjentom komfortu i bezbolesności ingerencji medycznych. W tym celu chirurg podaje znieczulenie miejscowe, które działa szybko i precyzyjnie.

W naszym gabinecie priorytetem jest nie tylko ogólne bezpieczeństwo zabiegu, ale również zdajemy sobie sprawę, że zabieg może być stresem. Z tego powodu nasz personel dokłada wszelkich starań, aby zachować w naszej plecówce przyjazną atmosferę z poszanowaniem godności i zapewnieniem Pacjentom anonimowości. Komfort działań obok ich skuteczności to absolutna podstawa.

Ze względu na powyższe czynniki nasz gabinet odznacza się pozytywną opinią w środowisku. Jeżeli zaczynasz dostrzegać, że samodzielnie nie możesz poradzić sobie ze swoim nałogiem, zgłoś się do nas. Pomożemy pod numerem telefonu +48 732 082 494.